Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Сакам да нарачате од вашиот сајт, како да се цел?

: Да, бесплатен примерок е на располагање, но треба да се наплатува од страна на вас Ве молиме испрати барање до нас или контактирајте го нашиот трговија менаџер за да добиете повеќе информации.

Како го контролираат квалитетот?

Ние ќе организираме примерок потврда пред масовно prodcution .During на prodcution, имаме професионални КК контрола на персоналот на квалитетот и да се направи во согласност со потврдена примерок Ние, исто така, ќе ја гарантира точноста на пакување и превозот ќе испрати примерок .welcome на нашата фабрика да се испита .

Дали ви обезбеди ОЕМ и ODM?

сигурен. може да се обезбеди најдобрите ОЕМ и ODM услуга.

она што е вашиот мандат за исплата?

30% депозит, биланс против копија на B / L.

Неотповиклива L / C по видување.

она што е вашето време на испорака?

Општо земено, околу 30-45 по ред

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !