Злато рака балет пумпи - Кина Жеџијанг Рестартирајте индустрија

Злато рака балет пумпа

Краток опис:

Греј suedette поклонат посочи балет пумпи


 • Цена :: Земете ја најновата цена
 • Набавка Способност: 100000 парови / месечно
 • Порт: Ningbo, Шангај и др
 • Начин на плаќање: L / C, T / T
 • Moq: Contact supplier to know qty
 • детали за производот

  Тагови производ

  1.Објектот Злато рака балет пумпа
  2.Brandname ODM / OEM
  3.Season Пролет / есен / лето
    горниот Пу
  4.material  поставата Пу
    Insloe Пу
    outsole TPR
  5.Color Злато, Добредојдовте Кориснички
  6.Size 36-41 #
  7.Gender жени 
  8.Moq 800prs по боја 
  9.Packing Ploybag, кутија, Добредојдовте Кориснички

  Product details picture:

  Злато рака балет пумпа

   

   

  Gold strap ballet pump.1 Gold strap ballet pump.2 Gold strap ballet pump.3

   

  1111 2222 3333 4444 5555

 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !