Греј sudette лак точка пумпи стан - Кина Жеџијанг Рестартирајте индустрија

Греј sudette лак точка пумпи рамен

Краток опис:

Греј suedette поклонат посочи балет пумпи


 • Цена :: Земете ја најновата цена
 • Набавка Способност: 100000 парови / месечно
 • Порт: Ningbo, Шангај и др
 • Начин на плаќање: L / C, T / T
 • Moq: Contact supplier to know qty
 • детали за производот

  Тагови производ

  1.Објектот Греј suedette поклонат посочи балет пумпи 
  2.Brandname ODM / OEM
  3.Season Пролет / есен / лето
    горниот Suedette
  4.material  поставата Пу
    Insloe Пу
    outsole TPR
  5.Color Црна, сива, Добредојдовте Кориснички
  6.Size 36-41 #
  7.Gender жени 
  8.Moq 800prs по боја 
  9.Packing Ploybag, кутија, Добредојдовте Кориснички

  Product details picture:

  Греј sudette лак точка пумпи рамен

  Grey sudette bow point pumps flat.1

  Grey sudette bow point pumps flat.2

   

  Color reference:

  Црна точка sudette лак пумпи рамен

  1111 2222 3333 4444 5555

 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !