hot sale cheap high quality red canvas espadrills casual shoes - China Zhejiang Restart industry

hot sale cheap high quality red canvas espadrills casual shoes

Краток опис:

Hot sale cheap high quality red canvas espadrilles casual shoes


 • Цена :: Земете ја најновата цена
 • Набавка Способност: 100000 парови / месечно
 • Порт: Ningbo, Шангај и др
 • Начин на плаќање: L / C, T / T
 • Moq: Contact supplier to know qty
 • детали за производот

  Тагови производ

  1.Објектот Топла продажба евтини црвено платно еспадрили секојдневен 
  чевли 
  2.Brandname ODM / OEM
  3.Season Пролет / есен / лето
    горниот платно
  4.material  поставата платно
    Insloe платно
    outsole TPR + јута
  5.Color Црвена, Добредојдовте Кориснички
  6.Size 36-41 #
  7.Gender жени 
  8.Moq 1200prs Per Color 
  9.Packing Ploybag, кутија, Добредојдовте Кориснички

  Product details picture:

  hot sale cheap red canvas espadrills casual shoes 1 топла продажба евтини црвено платно espadrills секојдневен чевли hot sale cheap red espadrills casual shoes

   

  1111 2222 3333 4444 5555

 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !