Patent pointed pumps flats - China Zhejiang Restart industry

Patent pointed pumps flats

Краток опис:


 • Цена :: Земете ја најновата цена
 • Набавка Способност: 100000 парови / месечно
 • Порт: Ningbo, Шангај и др
 • Начин на плаќање: L / C, T / T
 • Moq: Contact supplier to know qty
 • детали за производот

  Тагови производ

  1.Објектот Patent pointed pumps flats
  2.Brandname ODM / OEM
  3.Season Пролет / есен / лето
  горниот Пу + проѕирна пластика
  4.material поставата Пу
  Insloe Пу
  outsole TPR
  5.Color Black,Nude ,Welcome Customized
  6.Size 36-41 #
  7.Gender жени
  8.Moq 600prs по боја
  9.Packing Ploybag, кутија, Добредојдовте Кориснички

  Product details picture:

  pink patent pointed pumps flats.1

  pink patent pointed pumps flats.1.1

  pink patent pointed pumps flats.1.2

  Color reference:

  black patent pointed pumps flats.1

  black patent pointed pumps flats.2

  црна патент истакна пумпи станови

  1111 2222 3333 4444 5555

 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !