Тан ткаени ѕиркаат пети рамен пумпа - Кина Жеџијанг Рестартирајте индустрија

Тан ткаени ѕиркаат пети рамен пумпа

Краток опис:

woven peep toe flat pump


 • Цена :: Земете ја најновата цена
 • Набавка Способност: 100000 парови / месечно
 • Порт: Ningbo, Шангај и др
 • Начин на плаќање: L / C, T / T
 • Moq: Contact supplier to know qty
 • детали за производот

  Тагови производ

  1.Објектот Tan woven peep toe pump flat sandals
  2.Brandname ODM / OEM
  3.Season Пролет / есен / лето
  горниот Пу
  4.material поставата Пу
  Insloe Пу
  outsole TPR
  5.Color Тан, Добредојдовте Кориснички
  6.Size 36-41 #
  7.Gender жени
  8.Moq 800prs Per Color
  9.Packing Ploybag, кутија, Добредојдовте Кориснички

  Product details picture:

  Tan woven peep toe pump sandals.1

  Тан ткаени ѕиркаат пети рамен пумпа

  Tan woven peep toe pump sandals.2 Tan woven peep toe pump sandals

   

  1111 2222 3333 4444 5555

 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !