FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Unë dua për të porositur nga faqen tuaj, si për të porositur?

: Po, mostër të lirë është në dispozicion, por ngarkuar duhet nga ju lutem dërgoni kërkesën për të na kontaktoni ose menaxher tonë të tregtisë për të marrë më shumë informacion.

Si mund të kontrollit të cilësisë?

Ne do të organizojmë konfirmimin mostër para prodcution masë .Gjatë e prodcution, ne kemi profesional QC Kontrolli stafin e cilësisë dhe të bëjë në përputhje me mostër konfirmuar Ne do të garantojë saktësinë e paketimit dhe të ju dërgojnë të anijeve mirëpritur mostër në fabrikën tonë për të inspektuar .

A japin OEM dhe ODM?

sigurt. ne mund të japin OEM mirë dhe të shërbimit ODM.

ajo që është term i juaj pagesa?

30% e depozitave, balanca kundër kopje të B / L.

L pakthyeshëm / C tek sytë.

çfarë është koha juaj e dorëzimit?

Në përgjithësi, rreth 30-45 pas rendi

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat !